Wpisy użytkownika Lisa Angels z dnia 30 maja 2013

Liczba wpisów: 1

livli5
 
Lisa Angels: Wróciłam, po katuszach zwanych nauką. Dawno mnie nie było za co z góry przepraszam, ale mam za dużo pracy. Sprawdziany, kartkówki, wszelkiego rodzaju prace domowe i poprawy zabrały mi energię i czas. Jak przeżyję ten tydzień w jednym kawałku ze zdrową psychiką, to będzie cud. Ale może teraz o czymś co pewnie bardziej was zainteresuję niż moja samo destrukcja poprzez naukę. Czegoż się nie robi dla czerwonego paska na świadectwie. O tuż rozdział się piszą powoli i opornie, więc nie obiecuję, że pojawią się szybko, bo nic teraz nie jest pewne. W czasie wolnym postaram się coś wrzucić... może dam radę.
PS: Wycieczka była bardzo ciekawa (nie licząc beznadziejnej pogody)
  • awatar Diabolina: ech... wiem jak to jest, nauka potrafi dobić. Ale dobrze, że ty przynajmniej jesteś ambitna :D. Trzymam kciuki i czekam niecierpliwie na następny rozdział :*
  • awatar G BiR: Masz ambicje i cel. Oby twoja ciężka praca została nagrodzona paskiem. Ja gdybym chciał, też bym mógł mieć pasek. Jak się raz udało, to czemu się nie uda i drugi raz. Jednak jestem zbyt leniwy. Mam nadzieję, że Ci się uda. Powodzenia.
  • awatar Lisa Angels: Dzięki za miłe słowa, a jeśli chodzi o ambicję... czy ja wiem? Może i jestem.
Pokaż wszystkie (3) ›