Wpisy użytkownika Lisa Angels z dnia 8 czerwca 2015

Liczba wpisów: 1

livli5
 
Zatem! Zostałam nominowana przez olinka01.pinger.pl/ do odpowiedzi na pytania. Jest ich 11. Ja również muszę zadać pytania 10 lub 11 osobom. Nie przedłużając:

1. Wolałbyś mieć moc dodawania sobie lat czy odejmowania ich sobie?
Po głębszym zastanowieniu zdecydowanie to drugie. Kto by nie chciał być wiecznie młody?

2. Preferujesz ciszę czy głośną zabawę?
Zależnie od sytuacji, czasem wole posiedzieć w cieszy, bez żadnego towarzystwa i zatopić się w własnym świecie. Jednak tak jak zawsze w życiu bywa, przychodzą takie chwilę, gdy nie zważam na nikogo i imprezuję tak jakby nikt mnie w życiu o to nie podejrzewał :D W końcu w życiu trzeba spróbować wszystkiego, a monotonność nie wpływa na nas zbyt dobrze.

3. Gdybyś mógł zmienić jedną rzecz w Twoim życiu co by to było?
Zdecydowanie bym schudła! Wiem jak to brzmi, ale jako dziecko byłam bardzo szczupła. Moi rodzice twierdzili, ze jestem niejadkiem i wmuszali we mnie jedzenie. Potem dostali od lekarza taki lek na odporność i poprawienie apetytu... To zabiło mój metabolizm, od tamtej chwili nie mogę schudnąć i czuję się nie komfortowo w swoim ciele. Owszem udało mi się nad tym w miarę zapanować(i nie jest tragicznie), ale gdybym mogła to cofnąć byłabym wniebowzięta.  

4. Najgłupsza rzecz zrobiona przez Ciebie?
Poddawanie się zbędnemu stresowi.

5. Czego się najbardziej boisz?
Pisałam to wielokrotnie, ale Lalek, każdego rodzaju... no może prócz Barbie XD Nie wiem dlaczego, ale powodują ciarki na całym moim ciele. Boję się też utraty bliskich osób i niepowodzeń w czasie publicznych wystąpień...

6. Czy gdybyś mógł spędzić jeden dzień w jakimś innym świecie, jaki by to był świat?
Mój! Hahah. Ile bym dała, by przenieść się do Hiems Tenebris i spotkać Erabre :D

7. Masz rodzeństwo?
Tak, mam starszego braciszka.

8. Ulubiona książka i bohater w niej?
Nie mam pojęcia... Za dużo książek, za dużo bohaterów, za dużo historii.

9. Jakim żywiołem chciałbyś/ chciałabyś władać?
Ciężko powiedzieć, bo każdy niesie z sobą różne korzyści, ale chyba najbardziej jestem skłonna co do powietrza, dzięki temu po części moje marzenie o telekinezy mogłyby się ziścić :D

10. Ulubiona, nowoczesna bajka?
Zaplątani, czemu ta? Myślę, że to dlatego, że nie cierpię tradycyjnej bajki o Roszpunce. Natomiast adaptacja Disneya podbiła moje serduszko. W zabawny i przemyślany sposób przedstawili tą opowieść, a przede wszystkim dali jej sens. Nigdy nie rozumiałam do czego wiedźmie roszpunka, a tu jest wyraźny powód :D Chyba za to uwielbiam tę bajkę.  

Z przykrością nikogo nie nominuję, gdyż już nie mam pomysłu na pytania ;)

kjhfghjk.jpg
  • awatar the life is terrible: Disney najlepszy...świetny blog...:D
  • awatar AlexChat01: Te ciekawe to z tym metabolizmem, zabić lekarza XD Mam pytanie ile masz lat :D? Ap ropo lalek to jak byłam mała to kochałam duuże porcelanowe lalki ;-; i je zbierałam i miałam cały pokój w nich. Zraziła się raz do nich jak biegłam z moją ukochaną lalką i się potknęłam o korzeń. Poleciała do przodu a lalka rozwaliła głowę, do połowy i wyglądała jak z horroru..Nie dość, że byłam cała poobijana to miałam jej kawałki twarzy wbite troszkę w rękę. Popłakałam się jak na nia spojrzałam, ten wzrok..
  • awatar Lisa Angels: Co już nie jest tajemnicą, mam 17 :D a strach do lalek nie wiem kiedy przyszedł, kiedyśtakże miałam dwie, ale w którymś momencie zaczeły mnie przerażać, w tym wliczają się porcelanowe, bobasy i inne, tych drugich boję się od zawsze
Pokaż wszystkie (7) ›